Wróć Wróć

Padomes

Padomes
Redzēt visu

Instrukcijas

Instrukcijas
Redzēt visu

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi
Redzēt visu

Tehnoloģijas

Inovācijas
I

Inovācijas pastāvīgi liek mums uzlabot mūsu produktus.

Ekoloģija
e

Ekoloģija ir svarīgs elements, kuru mēs vienmēr ņemam vērā, veidojot jaunus virtuves nosūcējus, jo tie var dot labāku vidi un harmonisku dzīvi ar dabu.

 

Ideja

Pateicoties idejai, mēs pastāvīgi uzlabojamies un veidojam savus produktus, ņemot vērā klientu viedokli.

Dizains
d

Sadarbība ar talantīgiem dizaineriem ļauj mums pastāvīgi radīt elegantus, graciozus modeļus, kas ir daļa no mūsu dvēseles un mīlestības pret skaistumu.

 

Gaiss
g

Gaiss ir vissvarīgākā mūsu dzīves sastāvdaļa, tāpēc tā kvalitāte un tīrība ir mūsu produkta neatņemama sastāvdaļa.

Tehnoloģijas Tehnoloģijas

BIOSKYtechnology

Smaržas, tvaiks, dūmi, ziedputekšņi, sporas, baktērijas un vīrusi dabiski tiek izvadīti, izmantojot novatoriskas tehnoloģijas.

Nav bīstamu izmešu. Patentēta sistēma uz augstas temperatūras bāzes, kas vienkāršā, drošā un efektīvā veidā uzlabo iekštelpu gaisa kvalitāti.


efektīvs pret

- smakas

- vīrusi

- baktērijas

- sēnītes

- pelējums

- putekļi un alergēni

 

Tehnoloģijas Tehnoloģijas

DEOtech

Noklikšķiniet un jūtiet svaigumu.
Pirmie pasaulē tvaika nosūcēji ar iespēju atsvaidzināt gaisu, pateicoties integrētajai sistēmai.
Pēc ēdiena gatavošanas vai kad jūtat vajadzību atsvaidzināt istabu, vienkārši aktivizējiet funkciju Deotech, kas tieši no motora pārsega izdala tīru aromātisku gaisu.
Mēs piedāvājam vairākas unikālas smaržas, kuras var viegli aizstāt ar jaunām.


Pieejamās garšas:
- Kristāla tīrība
- viegls vējš
- mājas aromāts

 

Tehnoloģijas Tehnoloģijas

Supersilent

Maksimāla veiktspēja ar zemu trokšņa līmeni.

Jauns skaņas absorbētājs, kas uzstādīts turbīnas izejā, spēj samazināt gaisa plūsmas radīto troksni.
Izgatavots no skaņu absorbējošiem materiāliem, tas rada gaisa turbulenci un samazina troksni par 25%, neietekmējot tvaika nosūcēja darbību. Patentēta sistēma kas balstīta uz augtas temperatūras izmantošanu, kas izstrādāta, lai viegli, droši un efektīvi samazinātu darbības troksni.

Tehnoloģijas Tehnoloģijas

Hotair

Hotair funkcija, pateicoties kurai gaisu uz plīts karsē infrasarkanais gaisma.

Šī funkcija ļauj ēdienu atstāt siltu uz šķīvja ilglaicīgi.

Higiēniskā un ērtā Hotair funkcija ir balstīta uz tiem pašiem principiem, ko izmanto daudzās profesionālās gastronomijas sistēmās, ilgstoši uzglabājot pārtiku pareizajā temperatūrā.

Tehnoloģijas Tehnoloģijas

Ecoenergysaving

Jaunā invertora vadības sistēma ļauj mūsu produktiem izmantot mazu enerģijas patēriņu.

Produkta augstas efektivitātes klase ar nelielu jaudu tagad ir realitāte. Izmantojot jauno invertora vadības sistēmu, tradicionālā tvaika nosūcēja enerģijas patēriņš tiek ievērojami samazināts atkarībā no ātruma, diapazona no 30% līdz 70%.

Mūsu modeļi ir aprīkoti ar jaunām mazjaudas sistēmām ar augstu energoefektivitātes līmeni.

 

Tehnoloģijas Tehnoloģijas

Hiperformance

Mūsu tvaika nosūcēji ir aprīkoti ar augstas veiktspējas turbīnām ar jaudu 1200 m3 / h.

Pateicoties šīm turbīnām, mūsu tvaika nosūcēji var izpildīt pat visprasīgāko klientu cerības, kuri novērtē svaigumu virtuvē.

 

Tehnoloģijas Tehnoloģijas

LED tehnoloģija

Šī ir jauna apgaismojuma paaudze, kurai raksturīga skaidra un spilgta gaisma. Tā rezultātā apgaismojuma komponenti nodrošina daudz labāku gaismu un ir daudz izturīgāki pret ārējiem apstākļiem nekā tradicionālās halogēna un kvēlspuldzes.
Katrs Nortberg tvaika nosūcējs ir aprīkots ar LED apgaismojumu, kas ir ļoti uzticams, izturīgs pret sprieguma svārstībām. Viņu dzīves ilgums ir apmēram 100 000 stundu, turklāt gaisma ir droša acīm.

 

Tehnoloģijas Tehnoloģijas

Easy-clean

Nortberg tvaika nosūcēji ir izgatavotas no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda loksnēm. Krāsota tvaika nosūcēja gadījumā mēs izmantojam itāļu cienījama uzņēmuma krāsas, kas atvieglo kapuces tīrīšanu, un process negatīvi neietekmē materiālu.

Tehnoloģijas

Smart Control

Skārienekrāns ļauj kontrolēt tvaika nosūcēja funkcijas, kā arī satur daudz praktisku pielietojumu, piemēram, taimera funkciju, filtra maiņas sensoru, izplūdes ātrumu un tamlīdzīgi. Mūsu izstrādājumos ir vairākas dažādas vadības sistēmu versijas.

Tehnoloģijas

Sensors

Tas darbojas kā klātbūtnes sensors, kas automātiski aktivizē apgaismojuma režīmu, lai atvieglotu darbības ēdiena gatavošanas laikā, kad esam tuvu tvaika nosūcējam. Kad mēs attālināmies no tvaika nosūcēja, gaisma pēc kāda laika automātiski izslēdzas.

Tehnoloģijas

Radio sistēma

Iebūvētā FM radio sistēma rada patīkamu un relaksējošu atmosfēru virtuvē. Divi indukcijas skaļruņi nodrošina labu skaņas kvalitāti ar maksimālu uzticamību. Sistēma ir pilnībā aizsargāta no izgarojumiem un temperatūras.

Tehnoloģijas

Hi-filter

Jauna un uzlabota filtru paaudze, kas piestiprinās pie alumīnija filtriem. Hi-filtrus, ka arī alumīnija filtrus, var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai ar rokām. Hi-filtru reģenerē, mazgājot, un pēc tam 15 minūtes ievieto krāsnī 100 grādu temperatūrā. Šo ciklu var atkārtot desmitiem reižu, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. Katru filtru var izmantot līdz 3 gadiem, nevis 4-6 mēnešus, izmantojot tradicionālos kokogļu filtrus.

Kāpēc tieši
NORTBERG?

 • Tehnoloģijas
  Ātra
  un droša piegāde
 • Tehnoloģijas
  Produkts
  tieši no ražotāja
 • Tehnoloģijas
  Kvalitātes
  garantija
 • Tehnoloģijas
  Garantijas
  un pēcgarantijas serviss