Wróć Wróć

Padomes

Padomes
Redzēt visu

Instrukcijas

Instrukcijas
Redzēt visu

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi
Redzēt visu

Tvaika nosūcēji
integrētās

Kārtot pēc

Rādīt filtru
Cena
Platums

Šajā kategorijā pašlaik nav neviena produkta.

Tvaika nosūcēji
integrētās

Integrētās tvaika nosūcēji

Integrētās tvaika nosūcēji ir vismodernākais risinājums klientiem, kuri virtuvē vērtē brīvu vietu un ērtības. Tas, iespējams, ir visnovatoriskākais veids, kā apvienot unikālo dizainu un mūsdienu tehnoloģijas. Tvaika nosūcējs, kas integrēts indukcijas plīts virsmā, ir jaunums tirgū, kas mums nāca no Itālijas, stilīgu un inovatīvu risinājumu valstī. Integrēto tvaika nosūcēju mode ir iespēja tiem, kuri vēlas ietaupīt daudz vietas savā virtuvē un nodrošināt to ar mūsdienīgu stilu.

Integrētie tvaika nosūcēji ir pieejami dažādās versijās. Tvaika nosūcēju var iebūvēt virtuves darba virsmā blakus plīts virsmai, vai arī tā var būt indukcijas plīts ar iebūvētu tvaika nosūcēju. Populārākie modeļi ir klasiskās tvaika nosūcēji, taču arvien biežāk klienti izvēlas mūsdienīgākus tvaika nosūcējus, piemēram, tvaika nosūcēju ar iebūvētu plīti. Visām integrēto tvaiku nosūcēja versijām ir vienādas iespējas - tās apvieno uzticamību, jauninājumus, funkcionalitāti un izturību. Tas viss atbilst jūsu lielajām cerībām virtuves interjerā. Mēs vēlamies, lai jūsu viedoklis par mūsu produktiem būtu vislabākais.

Integrētais tvaika nosūcējs kļūst arvien populārāks, pateicoties tā neredzamībai virtuvē. Tas ir viegls, drošs un efektīvs risinājums visprasīgākajiem klientiem, kuri virtuvē vērtē stilu un eleganci. Tvaika nosūcējs ar integrētu indukcijas plīti ir grezna kombinācija, kas ļauj palielināt vietu virtuvē un saprātīgi izmantot platību.

Plīts virsmā iebūvētais tvaika nosūcējs darbojas tā, lai tas varētu droši ievilkt tvaikus, dūmus un citas smakas, kas rodas ēdiena gatavošanas laikā. Tvaika nosūcējam ir dažādas (atkarībā no izvēlētā modeļa) notekas. Augstās kvalitātes un jaunākās tehnoloģijas, pateicoties kurām šis projekts tika izveidots, izmanto novatoriskus risinājumus virtuvē, lai ēdiena gatavošana mūs iepriecinātu.

Integrētajiem tvaika nosūcējiem ir daudz priekšrocību, taču lielākais no tiem ir spēja novietot šādu tvaika nosūcēju virtuvē - gan mazā, gan lielā. Turklāt tvaika nosūcēju var uzstādīt virtuves skapī vai virtuves salā. Viss atkarīgs no galapunkta un gaumes.

Tvaika nosūcējs, kurš ir integrēts plīts virsmu var savienot ar ventilācijas kanālu vai arī to izmantot ar kokogļu filtriem recirkulācijas režīmā.

Sienas iebūvēts tvaika nosūcējs

Šim tvaika nosūcējam ir īpaša konstrukcija, kas palielina smaku absorbēšanas efektivitāti ēdiena gatavošanas laikā. Tvaika nosūcēja augšējā daļa ir uzstādīta blakus sildīšanas plāksnei, un to kontrolē ar tālvadības pulti, kas tiek piegādāta kopā ar plīts tvaika nosūcēju.

Iebūvēts tvaika nosūcējs

Tvaika nosūcējs, kurš ir integrēts plīts virsmu ir absolūts hits. Tvaika nosūcējs atrodas plīts struktūrā, uz kuras tas ir uzstādīts. Tvaika nosūcējs ir praktiski nemanāms, jo tas izskatās kā parasta plīts.

Pagariniet tvaika nosūcēja garantiju!

 1. Приобретите вытяжку Nortberg
 2. Сделайте фото вытяжки в интерьере
  вашей кухни
 3. Загрузите сделанные фото на платформу Nortberg
 4. Получите
  продленную
  гарантию
Izmantot

Kāpēc tieši
NORTBERG?

 • Ātra
  un droša piegāde
 • Produkts
  tieši no ražotāja
 • Kvalitātes
  garantija
 • Garantijas
  un pēcgarantijas serviss