Wróć Wróć

Padomes

Padomes
Redzēt visu

Instrukcijas

Instrukcijas
Redzēt visu

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi
Redzēt visu

Tvaika nosūcēji
Rustikālie

Kārtot pēc

Rādīt filtru
Cena
Platums
Krāsa
Darba režīms
Energoefektivitātes klase
Materiāls
Vadīšana
Rustikālie tvaika nosūcēji Rustic Ecru - Bēša - 60 cm / 90 cm

Energoefektivitātes klase: D

Rustic Ecru

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Rustikālie tvaika nosūcēji Rustic Black Matt - Melns matēts - 60 cm / 90 cm

Energoefektivitātes klase: D

Rustic Black Matt

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Rustikālie tvaika nosūcēji Rustic White - Balts - 60 cm / 90 cm

Energoefektivitātes klase: D

Rustic White

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Rustikālie tvaika nosūcēji Petro White - Balts - 60 cm / 90 cm

Energoefektivitātes klase: D

Petro White

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Rustikālie tvaika nosūcēji Petro Black Matt - Melns matēts - 60 cm / 90 cm

Energoefektivitātes klase: D

Petro Black Matt

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Rustikālie tvaika nosūcēji Petro Ecru - Bēša - 60 cm / 90 cm

Energoefektivitātes klase: D

Petro Ecru

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm

Tvaika nosūcēji
Rustikālie

Rustikālie tvaika nosūcēji

Klasiskais vai Provansas stils ir ļoti izplatīts virtuves dizainā. Rustikālais tvaika nosūcējs ir ideāls papildinājums jebkurai virtuvei, kur dominē retro stils. Rustikālais tvaika nosūcējs lieliski iekļaujas arī Provansas vai boho stilā, kur siltās krāsas, žāvēti ziedi un roku darbs gleznojumi virtuves interjeram piešķir šarmu. Galvenās rustikālas īpašības ir koks un tā apstrāde, kā arī dabisko ziedu izskats. Retro tvaika nosūcējs ir moderna alternatīva mūsdienu stilam.

Sortiments

Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet rustikālus tvaika nosūcējus modernākā versijā, kas saglabā tradicionālo retro stilu, bet jaunākās tehnoloģijas padara to par mūsdienīgu tehnisko ierīci. Rustikālie tvaika nosūcēji satur tradicionālus elementus, bet tiem ir mūsdienīgi papildinājumi, piemēram, enerģiju taupoša turbīna un LED apgaismojums.

Rustikālie tvaika nosūcēji - izmēri

Rustikālie tvaika nosūcēji ir pieejamas divos populāros platumos, piemēram, 60 cm vai 90 cm. Pēc iepriekšējas konsultācijas jūs varat pasūtīt speciāli izgatavotu rustikālu tvaika nosūcēju, izvelejoties krāsu un platumu.

Rustikālie tvaika nosūcēji un to sastāvdaļas

Rustikālie tvaika nosūcēji ir izgatavoti no metāla loksnes, kas parasti ir nokrāsotas baltā vai smilškrāsā krāsā. Lai lieliski iederētos retro atmosfērā, jums ir jāsaglabā virtuve gaišās, dabīgās krāsās, pievienojot tautas mākslas elementus. Rustikāliem tvaika nosūcējiem ir viens saistošs un ļoti svarīgs elements - koka virpa. Tas piešķir tai raksturīgu izskatu. Ir vērts atzīmēt, ka koka rāmjus var krāsot jebkurā krāsa, lai tie atbilstu jūsu virtuves dizainam. Rustikālais tvaika nosūcējs ar koka rāmi tiek izmantots ne tikai kā tvaika nosūcējs, bet arī izmantojams kā plaukts virtuves piederumiem, garšvielām un tamlīdzīgiem izstrādājumiem. Lai jūsu virtuvei būtu vairāk Provansas stila, varat izmantot žāvētus ziedus.

Visi mūsu tvaika nosūcēji ir izgatavoti no augstas kvalitātes komponentiem: augstas kvalitātes metāla loksnem un visefektīvākajām turbīnām, lai izpildītu jūsu visaugstākās cerības attiecībā uz  tvaika nosūcējiem. Neskatoties uz to, ka rustikālie tvaika nosūcēji izskatās kā pagātnes relikts,  tehnoloģiski tie ir ļoti moderni. Rustikālie tvaika nosūcēji neatkarīgi no tā, vai tos paredzēts izmantot ekstrakcijai vai recirkulācijai, lieliski absorbē visas smakas, kas izdalās gatavošanās laikā: tvaiku, dūmus, kaitīgus mikroorganismus vai pat putekļus.

Rustikālie tvaika nosūcēji - apgaismojums

Jāatzīmē, ka rustikālie tvaika nosūcēji perfekti izgaismo darba virsmu ēdiena gatavošanas laikā. Visi mūsu tvaika nosūcēji ir aprīkoti ar augstas kvalitātes, ilgstošu LED enerģijas taupīšanas apgaismojumu. Papildu apgaismojums virtuvi padara vizuāli ērtāku un komforts ēdiena gatavošanas laikā palielinās. Rustikālie tvaika nosūcēji patiešām var mainīt jūsu virtuves izskatu.

Klientu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, tāpēc mēs uzmanīgi uzklausām viņu ieteikumus un pieliekam visas pūles, lai nodrošinātu, ka katrs klients ir apmierināts ar mūsu produktiem. Mūsu klientu viedokļi reāli ietekmē mūsu biznesu.

 

Pagariniet tvaika nosūcēja garantiju!

 1. Приобретите вытяжку Nortberg
 2. Сделайте фото вытяжки в интерьере
  вашей кухни
 3. Загрузите сделанные фото на платформу Nortberg
 4. Получите
  продленную
  гарантию
Izmantot

Kāpēc tieši
NORTBERG?

 • Ātra
  un droša piegāde
 • Produkts
  tieši no ražotāja
 • Kvalitātes
  garantija
 • Garantijas
  un pēcgarantijas serviss