Wróć Wróć

Padomes

Padomes
Redzēt visu

Instrukcijas

Instrukcijas
Redzēt visu

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi
Redzēt visu

Ekskluzīvi virtuves tvaika nosūcēji - NORTBERG

Mūsu vēsture

Virtuves tvaika nosūcēju ražošana ТМ NORTBERG tika dibināta 1989. gadā. Kopš tā laika mūsu uzņēmums ir guvis ievērojamus panākumus šajā jomā un spēja iekarot prasīgo Eiropas pircēju uzticību.


Pēdējo 30 gadu laikā mēs esam radījuši ekskluzīvus produktus gan privātiem klientiem, gan partneruzņēmumiem. Visi mūsu virtuves tvaika nosūcēji ir izgatavoti no uzticamu Eiropas piegādātāju augstas kvalitātes sastāvdaļām. Mūsu zīmola produkti tiek izstrādāti ciešā sadarbībā ar atzītiem dizaineriem, un mūsu inženieri, tehniķi un ražošanas personāls nodrošina visaugstāko kvalitāti visos aspektos.


Mēs esam pārliecināti, ka mūsu inovatīvie risinājumi ir mūsu produktu popularitātes cēlonis. TM NORTBERG tvaika nosūcējus raksturo ne tikai funkcionalitāte un mūsdienīgs dizains, bet arī augsta kvalitāte un pieejamas cenas. Mēs pastāvīgi paplašinām savu modeļu klāstu, sekojot jaunām tendencēm sadzīves tehnikas pasaulē un ņemot vērā klientu atsauksmes.


Visu mūsu tvaika nosūcēju kopīgā iezīme ir to unikālais dizains, taču vienlīdz svarīga ir produktu augsta tehnoloģiskā efektivitāte. Tāpēc mūsu tvaika nosūcējiem ir viszemākais trokšņa līmenis tirgū. Mūsu produkti ir uzticami, moderni, energoefektīvi un atbilst visām ES prasībām un standartiem.


NORTBERG TM produkti ir izstrādāti ar īpašu rūpību un ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, matēta nerūsējošā tērauda, ​​keramikas un rūdīta stikla. Plašs sortiments ļauj jums izvēlēties pareizo modeli jebkura virtuves stilam.


TM NORTBERG produkti apmierinās pat visprasīgāko klientu vajadzības un uzsvērs viņu individualitāti.

 

Kāpēc tieši
NORTBERG?

 • Par mums
  Ātra
  un droša piegāde
 • Par mums
  Produkts
  tieši no ražotāja
 • Par mums
  Kvalitātes
  garantija
 • Par mums
  Garantijas
  un pēcgarantijas serviss