Wróć Wróć

Padomes

Padomes
Redzēt visu

Instrukcijas

Instrukcijas
Redzēt visu

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi
Redzēt visu

Piederumi

Kārtot pēc

Rādīt filtru
Cena
Platums
Krāsa
Modelis

Piederumi

Tvaika nosūcēja piederumi

Tvaika nosūcēja pirkšana ir viena lieta, bet piederumu, piemēram, kokogles filtra vai tauku filtra – pavisam cita. Mēs cenšamies izpildīt klientu cerības - gan tos, kuri jau izmanto mūsu tvaika nosūcējus, gan tos, kuri tikai plāno iegādāties virtuves tvaika nosūcējus. Palīdzesim ar piederumu izvēli. Lai iegūtu padomu, vienmēr varat sazināties ar mūms pa informācijas tālruni. Katrs tvaika nosūcējs neatkarīgi no tā, vai tas ir salu, griestu, sienas stiprināms vai iebūvēts, ir aprīkots ar universāliem piederumiem. Tas nozīmē, ka tie der gandrīz jebkuram tvaika nosūcēju klāstam neatkarīgi no veida. Protams, ir izņēmumi, taču tie tiks aprakstīti izstrādājuma specifikācijās.

Piederumi

Paredzēti virtuves tvaika nosūcējiem ir viegli tīrāmi un aizstājami. Mēs vēlamies, lai klienti būtu apmierināti ar izvēli, tāpēc mūsu uzņēmums pārdod arī virtuves tvaika nosūcēju piederumus, piemēram, kokogļu filtrus, izplūdes kanālus, turbīnas, tauku filtrus, tālvadības pultis un tīrīšanas līdzekļus.

No virtuves tvaika nosūcēju piederumiem, kurus visbiežāk pērk

tas ir oglekļa filtrs. Mēs izšķiram divus veidus: kvadrātveida oglekļa filtru un apaļo oglekļa filtru. Atbilstošais filtra tips ir piemērots katram turbīnas tipam. Šie filtri absorbē tvaiku, dūmus un smakas, kas izdalās gatavošanas laikā.

Turklāt mēs vēlamies arī izcelt tvaika nosūcēja alumīnija tauku filtru, kas kalpo ilgu laiku, bet  ja tas ir stipri netīrs, mēs iesakām to nomainīt. Parasti tvaika nosūcējam ir jāiegādājas divi vai pat trīs alumīnija filtri, tas viss ir atkarīgs no modeļa.

Mēs esam tiešs virtuves tvaika nosūcēju ražotājs

un visas detaļas un komponentus, no kuriem tiek izgatavoti mūsu tvaika nosūcēji, arī izgatavojam mēs. Tas nozīmē, ka visas tvaika nosūcēja daļas ir savstarpēji aizstājamas, un defekta gadījumā mēs sniedzam servisa palīdzību. Pirms nomainīt komponentus pašam, ieteicams sazināties ar mums pa e-pastu vai tālruni, lai izvairītos no bojājumiem.

Mēs vienmēr rūpējamies, lai mēs atbilstu mūsu klientu visaugstākajām cerībām, tāpēc jūs varat iepriekš konsultēties, lai izvēlētos nepieciešamos piederumus.

Pagariniet tvaika nosūcēja garantiju!

 1. Приобретите вытяжку Nortberg
 2. Сделайте фото вытяжки в интерьере
  вашей кухни
 3. Загрузите сделанные фото на платформу Nortberg
 4. Получите
  продленную
  гарантию
Izmantot

Kāpēc tieši
NORTBERG?

 • Ātra
  un droša piegāde
 • Produkts
  tieši no ražotāja
 • Kvalitātes
  garantija
 • Garantijas
  un pēcgarantijas serviss